Zahájení školního roku 2024-2025

Prázdniny končí a nový školní rok ťuká na dveře. A jak bude probíhat první školní týden?

V pondělí 2. září se všichni, žáci, rodiče a pedagogové sejdeme ve školní družině nejpozději v 7.55 hodin, kde paní ředitelka slavnostně zahájí školní rok. Dnes to bude krátké, konec školy bude v 9.00 hodin.

V úterý 3. září a budou žáci končit v 11,35 hodin.

Ve středu 4. září budou žáci 1. stupně končit v 11.35 hodin a žáci 2. stupně v 12.30 hodin.

Ve čtvrtek 5. září a v pátek 6. září již bude výuka probíhat dle rozvrhu.

TĚŠÍME SE NA VÁS!